100% Гарантія

100% Гарантія на товар, що продається

Швидка доставка

Швидка доставка по всій країні

Якісний товар

Якісний товар великий асортимент

вікових груп

для пацієнтів всіх вікових груп

Нас всіх об'єднує великий професійний досвід і бажання принести на ринок України світові стандарти слухопротезування. У мережі центрів нашої компанії по всьому світу працюють ЛОР-лікарі,

лікарі-сурдологи, аудіометрісти, слухопротезісти, сурдопедагоги, логопеди, дефектологи, психологи, а також середній медперсонал, який має досвід роботи з пацієнтами будь-якого віку на сучасній апаратурі і зі слуховими апаратами від провідних виробників світу.

Координує роботу всіх центрів компанії лікар-аудіолог з 25- річним професійним стажем, з яких понад 15 років практикував в різних країнах Євросоюзу, протезуючи пацієнтів слуховими апаратами всіх відомих брендів.
Підбір слухових апаратів проводиться після огляду, тімпанометрії (обстеження стану функцій середнього вуха), аудіометрії (визначення порогів слуху і ступеня порушення слуху). Результати цих обстежень дозволяють вибрати слуховий апарат, відповідний за своїми характеристиками порушення слуху і індивідуальних потреб пацієнта. Всі ці обстеження ви пройдете в нашому центрі безкоштовно.

Ми представляємо на ринку України слухові апарати від провідних виробників світу,

з найкращими характеристиками і можливостями, але при цьому за найбільш вигідною м максимально низькою ціною.
Вибір слухових апаратів величезний.
Це апарати з різними характеристиками потужності і функціональними характеристиками, а також різного розміру - від класичних завушних, до мініатюрних завушних і невидимих в вусі. Також дуже багато версій завушних слухових апаратів можуть бути представлені в різних колірних рішеннях корпусів і ріжків.
Багато сучасні слухові апарати мають функції бездротового зв'язку один з одним і з зовнішніми додатковими аксесуарами, які дозволяють управляти вашими слуховими апаратами непомітно для інших, а також істотно поліпшують спілкування по телефону. Крім цього, є моделі які можуть безпосередньо коннектіться з мобільними телефонами за типом iPhone, що дає ще більше комфорту користувачеві слуховими апаратами, а за допомогою спеціального додатку, встановленого на ваш мобільний ви зможете використовувати його як пульт для управління апаратами. Такі апарати і аксесуари до них ви зможете придбати в нашому центрі.
Будемо раді допомогти вам у виборі моделі слухових апаратів, максимально відповідних вашим потребам і індивідуальним побажанням!

СЛУХОВІ АПАРАТИ

oticon2-400x250.png.pagespeed.ce.0r2rZr2_v8
phonak2-400x250.png.pagespeed.ce.o5pnItF8P7
siemens2-400x250.png.pagespeed.ce.qcEXWxd_gN
widex2-400x250.png.pagespeed.ce.bwkyVaNmCp