Сучасні цифрові слухові апарати - високотехнологічні пристрої, які вимагають постійного догляду і обслуговування.

Щоб зберегти працездатність слухового апарату, продовжити термін служби, слід за ним доглядати і періодично проводити його профілактичний огляд. Такий огляд дозволить вчасно провести необхідні дії, щоб не допустити серйозної поломки слухового апарату в перспективі.

Якщо все ж проблема в роботі слухових апаратів виникла, то в центрі «Дуймед» Ви зможете вирішити її. Центр оснащений сучасним обладнанням, що дозволяє визначити проблему в роботі слухового апарату і усунути її. Сервісний відділ має достатню кількість запчастин, щоб виконати необхідний ремонт слухових апаратів різних моделей. Ремонт слухового апарату проводиться в максимально швидкі терміни.

Всі слухові апарати від центру «Дуймед» мають гарантійний термін 24 місяці, в який входить безкоштовне обслуговування і ремонт протягом зазначеного терміну.

Коли необхідно звернутися в сервісний центр «Дуймед»?

Слуховий апарат – це складний пристрій, основою роботи якого є мікропроцесор. Він може вийти з ладу під впливом різних негативних факторів: падінь, ударів, вібрацій та інших механічних впливів, а також від впливу підвищеної вологості, постійного контакту зі шкірою людини, з вушної сірої в зовнішньому слуховому проході, впливу сонячних променів і перепадів температур. Апарат може вийти з ладу і через природного зносу деяких деталей вироби.

Якщо слуховий апарат не включається або працює з перебоями, різного характеру звуковими перешкодами, проблема може полягати в зношених батарейках або нещільно прилягає ушном вкладиші. Спочатку виключіть ці варіанти. Поміняйте батарейки в слухових апаратах, вийміть вкладиш, очистіть його і вставте максимально щільно. А тепер спробуйте включити слухові апарати – якщо проблема не зникла, зверніться в сервісний центр.

Найбільшою помилкою може бути спроба полагодити слуховий апарат самостійно. Це не можна робити ні в якому разі. Особливо, якщо говорити про сучасну техніку з чутливою електронікою і складним програмним забезпеченням.

Кваліфіковані фахівці нашого центру використовують тільки оригінальні запчастини і проводять всі ремонтні роботи тільки відповідно до приписів виробників слухових апаратів. Центр «Дуймед» завжди готовий допомогти Вам у вирішенні будь-яких проблем!

СЛУХОВІ АПАРАТИ

oticon2-400x250.png.pagespeed.ce.0r2rZr2_v8
phonak2-400x250.png.pagespeed.ce.o5pnItF8P7
siemens2-400x250.png.pagespeed.ce.qcEXWxd_gN
widex2-400x250.png.pagespeed.ce.bwkyVaNmCp